Krzysztof Narosz – ZnanyLekarz.pl

Pragniemy przedstawić Państwu opinie napisane przez naszych pacjentów. Ze względu na ochronę danych osobowych nazwiska nie zostają publikowane.

Więcej opinii znajdziecie Państwo w serwisie znanylekarz.pl 

 

Opinie naszych pacjentów:

bóle nogi

Jestem górnikiem i pracuje fizycznie od kilku miesięcy boli mnie noga. Miałem rwe kulszową leżałem w szpitalu ale to nic nie dało. W gazecie przeczytałem o panu Naroszu i pojechałem do Warszawy. Powiedziałem żonie to jest ostatnia deska ratunku. Rób Pan co chcesz tylko żeby mnie już nie bolało. Miesiąc byłem w Warszawie i codziennie przychodziłem na rehabilitacje. No i przeszło wszystko .
Szcześć Wam Boże

Jan l.47 Katowice

bóle reumatyczne

Bolą mnie wszystkie stawy od wielu miesięcy jestem rehabilitowany w różnych placówkach, natomiast w fizjo med poland odmówiono mi rehabilitacji bez wykonania szczególowych badań. Dostałem listę badań do zrobienia i dopiero z nimi wróciłem na ponowną konsultację (za drugim raz nie pobrano honorarium). Usłyszałem, że z tymi badaniami należy niezwłocznie udać się do reumatologa. Jakież było moje zdziwienie gdyż nikt wcześniej nie sugerował takiej konsultacji. Reumatolog natychmiast położył mnie na oddział. Powiedział mi że trafiłem do niego w ostatniej chwili. To wszystko dzięki rzetelnej postawie specjalistów z Fizjomedu. Oby więcej takich ludzi.

Zenon l.57 bemowo

bóle kolana po upadku z konia

Po upadku z konia od kilku miesięcy bolało mnie kolano. Mama zapisała mnie do ortopedy w Fizjo Med poland Pana dr Andrzeja Dzika, który poprosił o zrobienie usg a później rezonansu magnetycznego. Okazało się ,że mam naciągnięte więzadło w kolanie. Zalecił mi rehabilitację. Chodziłam do Pana Pawła i jestem zadowolona. Jeżdże już konno i nic mnie nie boli.

Dominika l.21

Czytaj więcej opinii